Nova gostujuća pobjeda nogometaša Ljubuškog

U okviru 11. kola Druge lige FBiH (jug) NK Ljubuški je na gostujućem terenu u Višićima protiv istoimenog kluba došao do nove pobjede.

Domaći nogometaši su dosta dobro otvorili utakmicu i imali dvije odlične prilike, ali ih Petar Juras nije uspio pretvoriti u pogotke. Uslijedila je kazna, te su izabranici Damira Vučića preko Granića u 20. minuti došli u vodstvo, a u 35. minuti Šimić pogađa za 0:2. Pred kraj poluvremena Ante Pažin smanjuje na 1:2, ali nažalost prije odlaska na odmor naši nogometaši primaju i treći pogodak. Strijelac je ponovno bio Granić iz slobodnog udarca.

U drugom poluvremenu, točnije u 57. minuti Ante Pažin je odradio solo-dionicu koju je završio šutom, a gostujući vratar je odbio loptu na koju je natrčao Petar Juras i pogodio za smanjenje rezultata (2:3). Danas odlični Granić je u 75. minuti odličnim driblinzima izbacio domaću obranu, te pogodio za povećanje rezultata (2:4), a pred kraj utakmice (87. minuta) za konačnih 2:5 pogađa Bencun.

U narednom kolu Ljubuški na Babovcu dočekuje Bjelopoljac iz Mostara.

Poslijednja izmjena danaPonedjeljak, 01 Studeni 2021 12:01