Radnici Aluminija kreću prema zgradi Vlade FBiH
Jutros smo blokirali prometnicu M17, a ukoliko se nitko od ljudi iz vlasti ne pojavim na ovome mjestu, onda mi idemo prema gradu – rekao je prije nekoliko trenutaka za Ero.tel predsjednik Neovisnog sindikata Aluminija Romeo Biokšić.
- Objavljeno u Bosna i Hercegovina