Mihaela Buntić četvrtoplasirana na kadetskom prvenstvu Bosne i Hercegovine u šahu.

23. kadetsko i juniorsko prvenstvo Bosne i Hercegovine u šahu održalo se od 25.05. do 28.05.2023. godine u hotelu "Sveti Stefan" u Banja Dvorovima ( Bijeljina).
Na turniru je učestvovalo 130 šahista i šahistkinja a igralo se Bergerovim sustavom (svak sa svakim) s tempom igre od sat vremena po igraču.
Naša mlada Ljubušanka Mihaela Buntić pravo nastupa na državnoj smotri izborila je na nedavno odigranom prvenstvu ŠSHB u Neumu gdje je osvojila prvo mjesto u svojoj skupini.
U Bijeljini u skupini "Ž14" nastupila je Mihaela Buntić.U vrlo izjednačenoj grupi nakon 7 odigranih kola s 5 osvojenih bodova na diobi od drugog do četvrtog mjesta završile su tri igračice,Mihaela Buntić,Anastazija Đurić i Anela Letić.
Dodatni kriteriji su odlučili da je Mihaela proglašena kao četvrtoplasirana igračica u grupi "Ž14".
Koliko je grupa bila izjednačena govori podatak da je pobjednik skupine Teona Đukić osvojila 5,5 bodova,samo pola boda više od naše predstavnice koja je završila na 4. mjestu.