Izviđač nakon poraza od Borca ispao iz Kupa BiH

U uzvratnoj utakmici četvrtzavršnice Kupa BiH, rukometaši Borca savladali su Izviđač Agram rezultatom 30:26, čime su nadoknadili zaostatak od jednog gola iz prve utakmice i osigurali plasman u završnicu natjecanja.

Većinom prvog poluvremena vodio je Izviđač, ali je Borac šest sekundi prije kraja prvog poluvremena vratio egal (11:11).

U drugom poluvremenu Borac je bio u stalnoj prednosti, a završilo je 30:26 za domaće.

Prvo ime susreta bio je rukometaš Borca Nedim Hadžić koji je postigao 11 golova, a vratar Subotić je imao devet obrana.

S druge strane Ivano Pavlović i Aldin Sakić dali su po pet golova, a vratar Izviđača Haris Suljević imao je sedam obrana.

Inače, bila je ovo prva pobjeda Borca nakon sedam vezanih poraza od ekipe Izviđača, a crveno-plavi su protiv momčadi iz Ljubuškog posljednji put slavili prije više od dvije godine.

Nakon odigranih uzvratnih utakmica u polufinale kupa BIH pored Borca plasirale su se i ekipe Leotara, Gračanice i Konjuha iz Živinica.
Poslijednja izmjena danaČetvrtak, 28 Ožujak 2024 08:33