Gračanica 'posrnula' u Ljubuškom. Nema više neporaženih u rukometnoj PL

Izvrsnu utakaicu u okviru 7. kola rukometne BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine u Ljubuškom su odigrali Izviđač Agram i gosti iz Gračanice.

Konačan rezultat bio je 34:32 (18:19) za izabranike Tonija Čoline.

Utakmica je imala epitet derbija kola i to s velikim pravom, a na terenu je tijekom cijelog susreta viđena velika borba.

U velikim problemima su na samom otvaranju utakmice bili domaći igrači koji čijih je nekoliko igrača jako brzo dobilo po dva isključenja.

Većim dijelom prvog poluvremena igralo se gol za gol, ali nešto bolji su bili gosti koji su uspijevali da se odvoje na dva razlike.

Dobru igru koju su pružili u većem dijelu prvog poluvremena Gračanlije su krunisale vodstvom i na poluvremenu.

Naime, Gračanica je na odmor otišla s vodstvom od jedan razlike, a rezultat je u tom trenutku bila 19:18 za goste.

U drugom poluvremenu domaći su zaigrali dosta bolju obranu, a u napadu su nekako veoma lagano postizali golove.

Upravo to značilo je i preokret na semaforu. Došli su domaći sredinom drugog poluvremena do vodstva od dva razlike.

U zadnjih deset minuta ušlo se pri vodstvu Izviđača od jednog gola, a Gračanlije su pokušavale da dođu do poravnanja.

U tim trenucima na vratima Izviđača bio je izvrstan mladi Marko Čuljak koji je u kratko vrijeme skupio šest obrana.

Najbolju šansu za poravnanje imali su gosti u 55. minuti ali Karanović je napravio korake i tako poklonio loptu Izviđaču.

Nakon toga domaći više nisu dali šansu gostima za poravnanje te su slavili pobjedu na svom terenu.

Ćeško s devet te Đelilović, Šimić i Odak s po šest golova su vodili Izviđač do pobjede dok je Omer Mehmedović kog gostiju postigao 15 golova.
Poslijednja izmjena danaPetak, 10 Studeni 2023 21:29