Izviđač uvjerljiv protiv Vogošće

Rukometaši Izviđača u derbiju 10. kola rukometne Premijer lige u subotu su u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom slavili protiv Vogošće rezultatom 37:30 (19:14).

Gosti su bolje otvorili susret i poveli s 0:2, a prednost su imali samo do 9. minute kad je rezultat glasio 4:5. Potom je uslijedila serija od 6 zgoditaka Skauta koji u 14. minuti dolaze do prednosti od 10:5. Do odlaska na odmor domaći su zadržali 5 golova prednosti, koja je do kraja susreta iznosila velikih +7 i konačnih 37:30.

U redovima Ljubušaka najefikasniji su bili Luka Bubalo sa 8 pogodaka te Milan Vukšić i Ivano Pavlović koji su postigli po tri pogotka manje. Kod gostiju po 7 pogodaka su postigli Nikola Grujić i Elis Memić.

Ovom pobjedom Izviđač je zadržao prvo mjesto, a već u srijedu na rasporedu je novi ogled i to s Gračanicom.

Poslijednja izmjena danaSrijeda, 16 Studeni 2022 21:14