Težak poraz Izviđača u Slovačkoj

Izviđač je u prvoj utakmici 2. kola EHF EUROPEN CUPA-a protiv slovačke MSK Povazske Bystrice iz istoimenog mjesta poražen s visokih 34:25 (20:12).

Izuzetno loša igra 'Skauta" u prvom poluvremenu rezultirala je s visokom prednosti domaće ekipe u prvom poluvremenu.

U drugom poluvremenu ista slika na parketu sve do sredine drugog dijela, kada domaća ekipa ima i najveću prednost od 28:26.

Nakon toga nešto bolja igra mlade momčadi iz Ljubuškog i smanjenje prednosti domaćina, za konačnih 34:25, pred uzvrat sljedećeg tjedna u Ljubuškom.

Kod Slovaka Jurak i Briatka su postigli po šest golova, a u redovima Izviđača Diano Ćeško je postigao sedam golova. Vratari Izviđača (Herceg, Alihodžić i Suljević) imali su svi skupa samo pet obrana u odnosu na domaćeg vratara Kovačina koji je skupio 14 obrana.
Poslijednja izmjena danaSubota, 29 Listopad 2022 20:26