Uspješan vikend mladih "Skauta"

Mladi "Skauti" su imali uspješan vikend iza sebe kada su u pitanja natjecanja u prvim ligama Herceg Bosne i FBiH.

Naime, u četvrtom kolu Prve ligi Herceg Bosne izabranici profesora Zvonke Hercega bili su uspješniji od HRK Široki rezultatom 37:31, poluvrijeme 25:13 za Izviđač CO.

Najbolji u redovima Izviđača CO bio je Nikola Majić sa sedam pogodaka, a po jedan pogodak manje dali su Pavičić i Luburić dok je kod Širokog bolji od ostali bio Marušić s četrnaest golova.

U devetom kolu Prve lige FBiH Izviđač (2) došao je do treće prvenstvene pobjede. U Ljubuškom su "Skauti" slavili protiv Vogošće (2) uvjerljivo 30:19, poluvrijeme 16:12.

Izviđač je predvodio Stipe Pavlović s deset pogodaka, a po četiri su postigli Ereš i Ćeško dok je kod gostiju pet pogodaka postigao Čavić.

U narednom kolu Izviđač (2) gostuje kod Radničkog u Goraždu.

Poslijednja izmjena danaPonedjeljak, 23 Studeni 2020 08:55