Mladi "Skauti" bolji od Zrinjskog u Prvoj ligi Herceg Bosne

U zaostaloj utakmici, prvog kola, Prve lige Herceg Bosne za rukometaše Izviđač (III) je u Mostaru savladao Zrinjski rezultatom 29:27.

Izviđač je u više navrata prvog poluvremena imao izraženiju prednost, a na odmor se otišlo rezultatom 13:17 za mlade "Skaute".

U drugom poluvremenu najveću prednost Izviđač je imao kod rezultata 17:23, a do kraja utakmice domaćin je pokušao sustići prednost "Skauta" ali ostalo je zasluženih 27:29 za goste iz Ljubuškog.

Izviđač je predvodio Jure Bubalo s osam postignutih golova, Majić je dodao pet, a po četiri puta su bili precizni Dedić, Pavičić i Ševo.

Kod domaćina je prednjačio Anić s devet postignutih golova, a šest puta je bio precizan Kolobarić.

Nakon odigrana tri kola u Prvoj ligi HB mladi "Skauti" imaju dvije pobjede (Čapljina i Zrinjski) te jedan poraz od ekipe Rvacka iz Livna.

Poslijednja izmjena danaČetvrtak, 19 Studeni 2020 13:53