Još jedna pobjeda nogometaša Ljubuškog

Nakon pobjede u Grudama u 2.kolu nogometaši Ljubuškog ostvarili su i prvu pobjedu na domaćem terenu u 3.kolu Druge lige Federacije BiH slavili su protiv momčadi Stoca rezultatom 3-1.

Nakon nešto slabijeg prvog poluvremena domaćina, gosti su otišli na odmor s prednošću 0:1.U drugom poluvremenu Ljubušaci ubacuju u višu brzinu i rješavaju pitanje pobjednika. Strijelci za Ljubuški bili su: Antonio Čuljak, Marko Čuljak i Ilija Vego.

Nakon tri odigrana kola na ljestvici vodi Kruševo s 9 bodova, drugi Ljubuški ima 6 kao i još šest klubova. U četvrtom kolu Ljubuški gostuje u Jablanici kod domaće Turbine.

3.kolo: Neum – Turbina 1:2, Višići – Klis 3:1, Kruševo – Grude 5:1, Rama – Brotnjo 1:2, Sloga (GV-U) – Čapljina 0:1, Međugorje – Troglav 1:2. Slobodna Kamešnica.