Makedoncima i druga pobjeda u Ljubuškom protiv BiH

Nogometni klub Ljubuški „položio“ je još jedan ispit, pokazao se kao dobar organizator i domaćin međunarodnih utakmica.

Naime, u Hercegovini se na pripremama nalaze mlađe kadetske reprezentacije Bosne i Hercegovine i Sjeverne Makedonije, a na Babovcu su odigrale i dvije pripremne utakmice.

U prvoj utakmici u srijedu slavili su nogometaši Sjeverne Makedonije 3:1 (2:0), a „uzvrat“ je bio danas.

I u današnjoj utakmici slavili su mladi Makedonci (3:2) koji su već u 2.minuti poveli 1:O (Georg Stojanovski).

BiH je poravnala u 47.minuti golom Aleksandra Kahvića koji je u 65.minuti doveo BiH u vodstvo. Besar Gudjufi je poravnao u 80.minuti, a isti igrač donio je pobjedu Sjevernoj Makedoniji u 85.minuti.

Pred oko 200 gledatelja utakmicu je sudio Antoni Bandić, a pomoćnici su bili Tomislav Kraljević i Mario Pejić.

Izbornici Dragi Kanatlarovski (S.Makedonija) i Nermin Šabić (BiH) iznimno su zadovoljni gostoljubivošću domaćina i uvjetima za rad. Ako se izuzme današnja kiša uvjeti su kroz tjedan bili vrlo dobri, lijepo vrijeme i solidan stadion omogućili su izbornicima da na treninzima uigraju sve što su planirali, javlja Radio Ljubuški.

Poslijednja izmjena danaPetak, 14 Veljača 2020 14:25