Poraz Izviđača u Maglaju

Rukometaši Izviđača u okviru 17. kola Premijer lige poraženi su u Maglaju od istoimenog protivnika s tri pogotka razlike.

Bilo je 33:30 za domaće, dok je poluvrijeme završilo neriješenim rezultatom 17:17.

Prvo poluvrijeme je bilo veoma izjednačeno. Na odmor se otišlo pri neriješenom rezultatu 17:17, a domaći su u nastavku uspjeli prelomiti susret u svoju korist.

Rukometaši Maglaja su u drugom dijelu bili bolji za tri gola (16:13) te su u konačnici stigli do pobjede 33:30.

U redovima Maglaja uvjerljivo najbolji je bio Benjamin Čičkušić koji je postigao gotovo polovicu golova svoga tima - njih čak 16. On je imao razloga za dvostruko slavlje, jer je tijekom utakmice doznao da je postao otac po drugi put.

Među "Skautima", Milan Vukšić je postigao sedam, a Duje Maretić šest golova. Po šest obrana imali su Ante Grbavac i Matej Mandić.

RK Maglaj: Mehinagić 5, Suljkanović, Kendić 1, Memišević 5, Mutapčić, Mujkanović, Delić, Ridžal 4, Bajraktarević, Omahić, Smajlović, Džanbegović, Grahovac, Stojanović,Huskić, Čičkušić 16/6.Trener: Emin Bajrić.

RK Izviđač CO: Grbavac (6 obrana), Mandić (6 obrana, 2 sedmerca), Vukšić 7/4, Alilović 2, Kos 3, Odak, Jozinović 2, Primorac 2, Šoljić 3, Lukenda 2, Mišetić, Maretić 6, Miličević 3, Buntić, Bebek, Muhović. Trener: Toni Čolina.

Isključenja: Maglaj 12 minuta, Izviđač CO 10 minuta.
Sedmerci: Maglaj 8/6, Izviđač CO 5/4.

Izviđač će u narednom kolu biti domaćin Gračanici, dok Maglaja čeka teško gostovanje ekipi Sloge Gornji Vakuf - Uskoplje.

Poslijednja izmjena danaSubota, 29 Veljača 2020 23:54