Uvjerljiva pobjeda Izviđača CO (III) u Prvoj ligi HB [foto]

Rukometaši Izviđač CO (III) jučer su u okviru drugog kola, Prve lige Herceg Bosne gostovali u Livnu i ostvarili uvjerljivu pobjedu.

Protivnik je bio RK Rvacka, klub koji je tek osnovan i od ove godine se prvi put natječe u Prvoj ligi HB, iako rukomet u Livnu ima tradiciju (RK Troglav).

Mlada momčad Izviđača je od prvog sučevog zviđduka odigrala sigurno. Iako su domaćini u prvom poluvremenu držali kakav-takav priključak na poluvrijeme se otišlo rezultatom 13:10 za "Skaute".

Drugo poluvrijeme donosi još bolju igru gostiju iz Ljubuškog, te je završni rezultat od 34:22 pravi odnos snaga onoga što se događalo u športskoj dvorani Dalibor Perković Dali u Livnu.

Kod domaćina bolji od ostali Vrdoljak s devet pogodaka, a Ljubušake su predvodili Tomislav Ereš s 11 pogodaka i vratar Karlo Grgić s 12 obrana.