Izviđač 'protutnjao' kroz Goražde

U 23. kolu rukometne Premijer lige Bosne i Hercegovine prvak države Izviđač je slavio na gostovanju Goraždu rezultatom 40:30.

Poveo je Izviđač od starta imali su 4:2 “Skauti”, ali se domaćin vratio, pa je bilo 4:4 i 5:5. Međutim, tada Izviđač dodaje gas i vrlo brzo na semaforu je 13:6 za momčad iz Ljubuškog sredinom prvog poluvremena. Održavali su gosti sa lakoćom stečenu prednost i na poluvrijeme otišli s prednošću od 22:16.

Ekipa koja je u prošlom kolu oosigurala novu titulu prvaka pokazala je još jednom da nema opuštanja i da će igrati do kraja. Rutinski su i šampionski održavali prednost kroz cijelo drugo poluvrijeme ne dopuštajući domaćinu da se vrati u igru. Na kraju 40:30 za “Skaute”.

Najučinkovitiji kod Izviđača Vukšić i Lukenda s po pet golova, a gol manje su postigli Šaravanja ,Šimić i Kovač.

Kod domaćina bolji od ostalih bio je Harun sa šest postignutih golova.
Poslijednja izmjena danaSubota, 20 Travanj 2024 08:45