Izviđač 'protutnjao' kroz Trebinje

Rukometaši Leotara poraženi su večeras u Sportskoj dvorani „Miloš Mrdić“ od prvoplasirane ekipe Premijer lige BiH, Izviđača iz Ljubuškog rezultatom 22:32 (10:14).

Pobjedu lidera u ovom susretu 22. prvenstvenog kola nagovjestio je donekle razvoj događaja na parketu već u prvom poluvremenu koje je završeno rezultatom 10:14.

U drugom dijelu meča Izviđač stiže do velkih +10, a u 44. minutu semafor je pokazivao 13:23, da bi do kraja gosti zadržali dvocifrenu prednost i zasluženo upisali novu pobjedu.

Izviđač je uvjerljivo prvi na ljestvici s 40 bodova dok je Leotar na diobi od trećeg do petog mjesta s 29 bodova.

Leotar - Izviđač CO 22:32 (10:14)

RK "Leotar": Savović. Veraja, Arizanović 3, Milojević 8, M. Parežanin 4, Stanković, Ratković 3, Todorov, Petrović, Babić 3, Uljarević, A. Parežanin, Smajilbegović, Dimitrijević, Knežević. Trener: Darko Tavrić.

RK "Izviđač": Herceg, Vukšić 4, Alilović 1, J. Bubalo, Ljubić 3, Šimić 3, Bošković 1, L. Bubalo, Šaravanja 4, Pavlović 7, Ćeško 6, Dedić, V. Kovač 1, Grbavac, Bebek 1, Suljević. Trener: Toni Čolina.
Poslijednja izmjena danaSubota, 18 Ožujak 2023 22:01