Izvlačenje parova Kupa BiH: Izviđač CO će 7. ožujka doznati suparnike u četvrtzavršnici

Izvlačenje parova četvrtzavršnice Kupa Bosne i Hercegovine za rukometaše održati će se u utorak, 7. ožujka u 12:00 sati u prostorijama Rukometnog saveza Federacije BiH u Mostaru.

U bubnju će se naći osam ekipa, i to: Leotar, Vogošća, Hercegovina, Krivaja, Borac m:tel, Izviđač, Sloboda i Gračanica, a četvrtfinalni susreti na programu su 29. ožujka i 5. travnja.

Podsjetimo da trofej u Kupu BiH brane rukometaši iz Ljubuškog, koji su prošle sezone u finalu slavili protiv tuzlanske Slobode 32:25.

Rukometaši Borca m:tel najtrofejniji su u povijesti ovog natjecanja sa sedam pokala, dok je na drugom mjestu sarajevska Bosna, koja je osvojila pet trofeja. Zanimljivo da je branitelj trofeja Izviđač osvojio prvi zajednički Kup BiH u sezoni 2001/02 i posljednji, prošle sezone, a prije toga najbolja dvije sezone zaredom bila je tuzlanska Sloboda.

Dobojska Sloga također dva puta je bila najbolja, dok po jedan trofej u svojim vitrinama imaju Zrinjski (Mostar), Vogošća i Goražde.