Izviđač ko Dinamo: U Bugojnu 'demolirali ' Iskru za čvrstu prvu poziciju na ljestvici

U zaostalom susretu 8. kola BH Telecom rukometne Premijer lige snage su u Bugojnu odmjerili Iskra i Izviđač CO.

Iskra je bolje otvorila meč, igralo se 'tvrdo, a sredinom prvog dijela mladi 'Skauti' po prvi put dolaze u vodstvo. Bilo je 9:8. Izabranici Tonija Čoline su zatim poveli 12:8 i dominirali u tim trenucima, ali Iskra se nije predavala.

Domaći uz podršku navijača prave seriju od 4:0 i dolaze do izjednačenja.

Pet minuta prije kraja Iskra je imala priliku i da nakon dugo vremena ponovo povede, ali Bugojanci nisu bili na razini u napadu, dok su naši rukometaši svaku pogrješku kažnjavali. Na odmor se otišlo rezultatom 17:14.

U nastavku skoro ista priča. Izviđač je držao četiri – pet golova razlike, Iskra nije imala načina da se približi te unese neizvjesnost u meč. Sporo su se odvijali napadi Iskre, publika je utihnula i bilo je jasno da će bodovi u Ljubuški.

Filip Vujić je 48. minuti povisio na 29:23, a gosti su pet minuta prije kraja vodili 33:25.

Na kraju uvjerljiva pobjeda Izviđača 34:27 i dobra uvertira pred derbi susret protiv Vogošće, koji se igra u GŠD Ljubuški, u subotu 12. studenog,  s početkom u 19:00 sati.

Poslijednja izmjena danaSrijeda, 09 Studeni 2022 22:38