Izviđač uvjerljiv na gostovanju u Kaknju

Rukometaši Izviđača opravdali su ulogu favorita na gostovanju u Kaknju.

„Skauti“ u okviru četvrtog kola ostvarili uvjerljivu pobjedu rezultatom 26:37 (12:21).

Od samog početka susreta nije bilo upitno tko će slaviti u Kaknju. Izviđač je sinoć ošao po pobjedu, samo je pitanje bilo kojom razlikom.

Krenuli su „Skauti“ silovito i već u 8. minuti bili su na četiri gola prednosti. Do kraja prvog dijela prednost je polako rasla da bi se na odmor otišlo kod rezultata 12:21.

U nastavku nije bilo bitnijih promjena, Izviđač je nastavio s dominacijom, za na kraju konačnih 26:37.

Izviđač su do pobjede vodili Luka Bubalo sa osam te Zvonimir Lukenda i Berin Keso sa po pet postignutih golova. Po četiri su dodali Milan Vukšić i Ivano Pavlović.

U redovima domaćina istakao se Benjamin Hrustić sa četrnaest postignutih golova, piše svijet-rukometa.com.