Nova pobjeda rukometašica Izviđač CO

Rukometašice Izviđač CO teže od očekivanog su došle do novih bodova u Premijer ligi za žene.

Danas su u GŠD Ljubuški u okviru 18. kola PLŽ "Skautice"  pobjedile Miru iz Prijedora rezultatom 34:32, poluvrijeme 20:17 za domaće.

Gošće iz Prijedora su na otvaranju susreta imale prednost (1:4), a domaće nakon toga boljom igrom u 18' susreta dolaze do prednosti od (14:9). Do poluvremena izjednačena igra i prednost domaćih rukometašica (20:17).

U drugom poluvremenu bolja igra gošći koje u 50' utakmice dolaze do poravnanja (29:29).

Izjednačena igra u posljednjih deset minuta susreta ipak je uz dozu sportske sreće otišla na stranu Ljubušanki za nove bodove u PLŽ.

Matea Šumelj s devet i Ana Petrović s osam golova najučinkovitije kod domaći, a gošće su predvodile nezaustavljive Bašanović i Gligorević s 15, odnosno 13 golova.