Mario Pavlak s devet golova presudio Izviđaču u Tuzli

Aktualni osvajač Kupa BiH, ekipa Slobode, u 18. kolu rkometnog prvenstva BiH, potpuno je nadigrala sastav aktualnog prvaka države, Izviđača CO iz Ljubuškog, rezultatom 30:21 (12:11).

U prvom poluvremenu se gotovo cijelo vrijeme igralo gol za gol, s tim što su Tuzlaci dva puta imali +2 gola, unatoč tome što su “zapucali” dva “sedmerca”.

U nastavku je Sloboda pokazala kvalitetu, za sedam minuta napravili su seriju (6:1) i otišli na velikih 18:12.

Izviđač je za 16 minuta postigao samo dva gola, a tada je već bilo 22:13.

Mojsilov je doslovce zaključao svoja vrata, Pavlak je sa sedam metara i iz igre rešetao vratare Ljubušaka, pratili su ga Bečić, Ovčina, Suhonjić i ostali, te je na kraju pogotkom Đurovića na prazan gol postignut konačni rezultat od 30:21.

Strijelci za Slobodu: Pavlak 9 (6), Bečić 6, Suhonjić 5, Ovčina 3, Đurović i Bajraktarović po 2, te po jedan gol Bubić, Karahodžić i Jusić.

U ekipi Izviđača CO po 5 golova postigli su Bošković (3), Češko i Pavlović.