Rukometašice Izviđač CO eliminirane iz Kupa BiH

Rukometašice Izviđač CO neočekivano su u prvom pretkolu Kupa BiH poražene na domaćem terenu od ekipe Knežopoljke.

Da će gošće iz Kozarske Dubice slaviti u Ljubuškom nakon onoga što je viđeno u prvih trideset minuta utakmice nitko nije mogao ni zamisliti.

Domaće su kontrolirale utakmicu, imale prednost i po pet zgoditaka razlike, a na odmor otišle s prednošću od 13:10.

U drugom poluvremenu domaće su neobjašnjivo stale, a gošće prave seriju (10:2) u 47' utakmice te imaju neočekivanih 20:15.

Ljubušanke se nakon toga bude i presingom po cijelom terenu u posljednjoj minuti dolaze do rezultata 24:24.

Međutim, gošće preko najefiksnije Gavrilović dolaze do gola i velike pobjede u Ljubuškom. Domaće su imale posljednji šut ali ga nisu iskoristile za zasluženo slavlje Dubičanki u Ljubuškom.

Kod domaćih Ana Petrović dala je šest golova, a Matea Šumelj pet. Gošće je predvodila izvrsna Gavrilović s devet golova, a pogodak manje dala je Stanić.