Izviđač u Ljubuškom bolji od Lovćena

Rukometaši Izviđača nakon četiri pripremne utakmice odigrane u Metkoviću, Trogiru i Kaštelima danas su i u svojoj dvorani odigrali prvu pripremnu utakmicu.

Nakon dvije pobjede nad rukometašima Metkovića u Metkoviću i Kaštelima, pobjede protiv Trogira u Trogiru te remija s rukometašima iz Kaštela, večeras su pobijedili i cetinjski Lovćen u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom.

Susret između ove dvije momčadi protekao je u veoma borbenoj i dinamičnoj igri. Izviđač je na startu poveo 3:0, ali gosti su se vrlo brzo konsolidirali te preokrenuli rezultat. Rukometaši Lovćena su skoro cijelo prvo poluvrijeme imali rezultatsku prednost od jednog do dva pogotka.

U drugom poluvremenu „Skauti“ su zaigrali efikasnije i vrlo brzo su došli do rezultatske prednosti. 7-8 minuta prije kraja imali su četiri gola prednosti (26:22), međutim, u završnici susreta, gosti s Cetinja su uspjeli ublažiti poraz.

Kod Izviđača najefikasniji su bili Miloš Kos sa šest, Domagoj Alilović s pet te Mirko Mišetić i Milan Vukšić s po četiri postignuta pogotka.

Marković s devet, Latković sa sedam te Bulajić s četiri bili su najuspješniji u redovima gostujuće momčadi.

Prijateljska, pripremna utakmica.
Ljubuški, 11.02.2022. u 16:00 sati.

RK Izviđač CO – RK Lovćen 31:30 (13:14)

Ljubuški, Gradska športska dvorana, gledatelja 50.

RK Izviđač CO: Herceg (4 obrane, 1 sedmerac), Alihodžić (3 obrane, 2 sedmerca), Suljević (3 obrane, 1 sedmerac), Vukšić 4, Lukenda 1, Alilović 5, Kos 6, Odak 3, Dedić, F. Pavlović, Bošković 2, Mišetić 4/2, Bubalo 2, Šaravanja 2, I. Pavlović, Ćeško 1, Medić 1/1, Bebek, Muhović. Trener: Toni Čolina.

RK Lovćen: Lutovac (11 obrana, 3 sedmerca), Mudreša (1 obrana), Božović, Latković 7/1, Marković 9/2, Eraković 1, Kaluđerović 3, Lekić 3, Beloica. Pajović, Perišić, Bulajić 4, Pejović 3. Trener: Duško Milić.

Isključenja: Izviđač 14 minuta, Lovćen 12 minuta.
Sedmerci: Izviđač 6/3, Lovćen 7/3.