Mladi "Skauti" poraženi u Čapljini

Fran Pavlović i Patrik Pavičić promatraju Kneževića u akciji Foto: Čapljinski portal Fran Pavlović i Patrik Pavičić promatraju Kneževića u akciji

U šestom kolu Prve lige FBiH mladi rukometaši Izviđača (2) gostovali su u Čapljini.

Mladi "Skauti" su protiv HRK Čapljina ubilježili neočekivan poraz rezultatom 30:27, poluvrijeme 15:13 za domaću ekipu.

Inače, sama utakmica je riješene u posljednjih šesti minuta kada su Ljubušaci imali prednost 24:22 i jednostavno "stali". Domaći rukometašu su serijom (8:3) riješili pitanje pobjednika u ovom susretu.

Kod Čapljine izvrstan Petar Jakić s devet golova, a kod Izviđača neprikosnoven Patrik Pavičić s jedanaest golova. Fran Pavlović i Zlatko Ševo dodali su po četiri gola.

Izviđača (2) se nalazi na sedmom mjestu prvenstvene ljestvice s omjerom (3:0:3), a u narednom kolu "Skauti" igraju protiv Radničkog iz Goražda.

Poslijednja izmjena danaPonedjeljak, 25 Listopad 2021 09:14