Izviđač u drugom poluvremenu stigao do pobjede protiv Gradačca

Rukometaši Izviđača savladali su na gostovanju ekipu Gradačca rezultatom 25:21 (11:11), a radilo se o četvrtom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Na početku susreta gosti iz Ljubuškog su vodili sa 4:2, ali je domaćin uspio brzo da izjednači i zatim da preokrene na 7:6. Nakon toga se igralo gol za gol, da bi na dva minuta prije kraja prvog poluvremena Gradačac poveo s 11:9, a "Skauti" su do poluvremena poravnali na 11:11.

U drugom poluvremenu mladi igrači Izviđača su stvorili prednost od 15:13, pa je domaćin izjednačio na 15:15, no uslijedila je serija od 2:0 (17:15) za goste iz Ljubuškog. Zatim su uspjeli da se odvoje i na velikih +4 (20:16) i veoma sigurnom igrom stigli su do treće pobjede  (25:21) ove sezone, a za Gradačac je ovo bio treći poraz.

U narednom kolu Izviđač dočekuje dobojsku Slogu, a Gradačac gostuje Bosni u Visokom
Poslijednja izmjena danaPetak, 01 Listopad 2021 21:42