Izviđač u pripremnoj utakmici bolji od Kaštele

Nakno što su osvojili turnir u Visokom rukometaši Izviđača su se okrenuli odigravanju pripremnih utakmica pred početak nove sezone.

U subotu u Gradskoj športskoj dvorani Ljubuški "Skauti" su ugostili rukometne prijatelje iz Kaštela.

Gosti su se u prvom poluvremnu pokazali kao tvrd orah te imali prednosti tijekom cijelog poluvremena. U jednom trenutku bilo je 11:14 za Kaštelu, a izabranci Tonija Čoline boljom igramo u završnici prvog dijela dolaze do minimalne prenosti od 18:17.

Drugi dio Izviđač igra puno bolje, a najveća prednost mladih Ljubušaka je bila kod rezultata 31:26. Na kraju je završilo 36:33.

Dominirao je Milan (Mića) Vukšić s 13 postignutih golova, a šest je dodao Luka Bubalo. Kod gostiju bolji od ostalih bio je bivši "Skaut" Marko Vukić sa šest golova.

Rukometna sezona u BiH počinje narednog tjedan kada Izviđač igra u Ljubuškom protiv iskusne ekipe Gračanice.

Poslijednja izmjena danaPonedjeljak, 06 Rujan 2021 07:57