Izviđač ubilježio novi poraz na TV turniru prvaka

Rukometaši PPD Zagreb opravdali su ulogu favorita protiv Izviđača i savaldali prvaka BiH s uvjerljivih 40:22 u drugom kolu skupine (A) na TV turniru u Doboju.

Najveći favorit turnira koji sudjeluje u Ligi prvaka, bio je vrlo raspoložen protiv mladih "Skauta". Već u prvom poluvremenu momci Ivice Obrvana postigli su 23 gola, dok su izabranici Tonija Čoline dali 12.

Ni u drugom poluvremenu slika se nije promijenila, pa su Zagrepčani ostvarili još veću pobjedu nego jučer protiv Kopera kada su slavili sa 12 razlike. Najučinkovitiji u napadu bio je David Ćavar s osam golova, a nekadašnji član Izviđača David Mandić dodao je sedam.

U redovima Izviđača Miloš Kos i Berin Keso dali su po četiri, a Domagoj Alilović i Mladen Bošković upisali po tri.

Sutra je za obje ekipe slobodan dan, a posljednje mečeve u skupini igraju u petak. Zagreb će odmjeriti snage sa domaćom Slogom, a Izviđač prve bodove tražiti protiv Kopera.

Poslijednja izmjena danaČetvrtak, 19 Kolovoz 2021 13:58