Neočekivan "kiks" Izviđača CO, Konjuh odnio bod iz Ljubuškog

U 25. kolu Premijer lige za rukometaše Izviđač CO je uspio ispustiti prvi bod ove natjecateljske sezone na domaćem patketu.

Sasvim zasluženo bod iz Ljubuškog nosi ekipa Konjuha, koja se na parketu "KŠC" Ljubuški pokazala kao jako čvrst i ozbiljan protivnik.

Prvi 15' utakmice proteklo je u izjednačenoj igri, a domaći prvu osjetniju prednost prave u 20' utakmice kada vode (10:8). Do kraja poluvremena nešto bolja igra gostiju koji na odmor odlaze s minimalnom prednošću od (15:14).

U drugom poluvremenu također izjednačena igra, a ekipe su se stalno izmijenjivale u vodstvu sve do 56' utakmice kada gosti odlaze na plus dva (28:26). U 58' gosti su imali rezultatsku prednost (30:28), a minut kasnije i (31:30). Izviđača je od poraza u 60' utakmice spasio vratar Grbavac izvrsnom intervencijom i Miloš Kos koji je svojim sedmim pogotkom postavio konačnih 31:31.

Kod "Skauta" najbolji Kos sa sedam pogodaka, a po četiri su dodali Jozinović, Muhović i Mišetić. Goste je predvodio izvrsni Nikola Grujić s trinaest golova, a pet je dodao Smajić.

Poslijednja izmjena danaNedjelja, 25 Travanj 2021 18:45