Polovičan uspjeh mladih "Skauta" u nižim ligama

Mladi "Skauti" su ubilježili polovičan uspjeh kada su u pitanja natjecanja u prvim ligama Herceg Bosne i FBiH.

Naime, u Prvoj ligi Herceg Bosne u Ljubuškom Izviđač (3) je bio bolji od Delminiuma iz Tomislavgrada rezultatom 23:18, poluvrijeme 9:10 za goste.

Najbolji u redovima Izviđača CO bio je Zlatko Ševo sa sedam pogodaka, a po četiri gola postigli su Ivan i Milan Dedić dok je kod gostiju bolji od ostali bio Škorić sa sedam golova.

U 18. kolu Prve lige FBiH Izviđač (2) ubilježio je deseti poraz ove sezone. U Mostaru je od "Skauta" bolji bio Zrinjski rezultatom 24:20, poluvrijeme 12:10 za domaćina.

Najbolji u redovima Ljubušaka bio je Ivano Pavlović s deset pogodaka, a tri je dodao Marin Alilović dok su kod domaćina Babić, Rosić i Ramljak postigli po četiri pogotka.

Poslijednja izmjena danaPonedjeljak, 19 Travanj 2021 09:39