Pobjeda rukometašica Izviđač CO u prvoj utakmici četvrtzavršnice Kupa BiH

Nakon prvenstvenog poraza od Knežopoljke, rukometašice Izviđač CO su odigrale mnogo bolje prvu utakmicu četvrtzavršnice Kupa BiH i stigle do zaslužene pobjede.

Utakmicu bolje otvaraju domaće i do 19' susreta imaju stalnu prednost, a nakon toga "Skautice" prave seriju (3:0) i dolaze minimalnog vodstava, kojeg domaće anuliraju do kraja prvog dijela za konačnih (10:10) na poluvremenu.

Drugo poluvrijeme Ljubušanka otvaraju izvrsno i u 43' minuti utakmice na semaforu piše (12:16), a domaće ponovno počinju igrati bolje i do 55' sustižu gošće te utakmica ponovno dolazi u ravninu (16:16). U posljednjih pet minuta susreta "Skautice" serijom (4:1) dolaze do konačne pobjede od 20:17 u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Kupa BiH.

Ana Petrović osam i Marija Brkić s četiri gola najbolje kod Izviđača, a kod gošći bolja od ostalih Adrijana Rokić, također s četiri gola.