Izviđač CO lagano protiv Maglaja

U dvadeset drugom kolu Premijer lige za rukometaše u Ljubuškom su snage odmjerili Izviđač CO i Maglaj.

Mladi "Skauti" su ubilježili još jednu pobjedu te natjecanje nastavlju s prvog mjesta na ljestvici.

Prva polovica poluvremena protekla je u ispitivanju snaga, a Izviđač CO kvalitetu je pokazao u posljednjih osam minuta prvog poluvremena za vodstvo od 19:15.

Gosti iz Maglaja su i drugi dio dobro otvorili te su u 38' imali minimalan zaostatak. Nakon toga mladost iz Ljubuškog je pokazala zašto igra daleko najbolji rukomet u ovoj sezoni, a prednost "Skauta" je stalno rasla za konačnih 41:32 na kraju utakmice.

Trinaest igrača Izviđača CO upisalo se u listu strijelaca, a najviše, po šest puta, pogađali su Alilović i Jozinović. Edo Mehagić u gostujućem dresu igrao je simultanku i postigao dvanaest zgoditaka, a Amar Kendić je dodao pet.

Izviđač CO u narednom, 23. kolu gostuje u Trebinju, protiv neugodne ekipe Leotara.

Poslijednja izmjena danaČetvrtak, 01 Travanj 2021 19:33