Izviđač bolji od Gračanice

Izvidjac CO - Gračanica Foto: D@rio Izvidjac CO - Gračanica

U dvadesetom kolu Premijer lige za rukometaše u Ljubuškom su snage odmjerili Izviđač CO i Gračanica.

Novu pobjedu, istina očekivanu, ubilježili su rukometaši iz Ljubuškog ali puno lakše nego što se očekivalo.

Otvaranje utakmice pripalo je "Skautima", koji su već u prvoj četvrtini utakmice imali značaju prednost od šest zgoditaka razlike (10:4). Na poluvrijeme se otišlo rezultatom (16:12) za Izviđač.

Gosti su priprijetili na početku drugog poluvremena kada je bilo (17:14) za domaće, a nakon toga na parketu "KŠC" igrala je samo mladost iz Ljubuškog.

Da trener domaćih nije pružio prigodu svim igračima s klupe, gostujuća momčad iz Gračanice pretrpjela bi poraz s dvocifrenim brojem golova, a ovako je momčad Damira Doborca ubilježila pristojan poraz od 28:23.

U redovima „Skauta“ izvrsnu predstavu prikazali su Domagoj Alilović i Stjepan Jozinović s po šest pogodaka, četiri je postigao Amir Muhović, a po tri Ivan Miličević i Nikola Primorac. U drugom poluvremenu razbranio se Matej Mandić i skupio deset obrana te „skinuo“ i jedan sedmerac.

Omer Mehmedović za goste je postigao sedam pogodaka, Damir Kadrić četiri, a po tri Dušan Živanov i Adi Džinović.

RK Izviđač Central osiguranje – RK Gračanica 28:23 (16:12)

RK Izviđač CO: Grbavac (2 obrane), Mandić (10 obrana, 1 sedmerac), Vukšić 2/1, Alilović 6, Kos 1, Odak 1, Jozinović 6, Primorac 3, Bošković, Mišetić, Bubalo 1, Miličević 3, I. Pavlović, Šoljić 1,Bebek, Muhović 4. Trener: Toni Čolina.

RK Gračanica: Bosić (9 obrana 1 sedmerac), Šahdanović 2, Bosić, Kadrić 4/1, Ćuzović 2, O. Mehmedović 7. Džinović 3, Mehmedčehajić, Živanov 3, D. Mehmedović, Hadžihasanović, Dželilović, Radičević 2. Trener: Damir Doborac.