Rukometaši Izviđača CO protutnjali kroz Visoko

Rukometaši Izviđača CO su i u drugoj utakmici proljetnog dijela sezone upisali novu pobjedu, ovog puta na gostujućem terenu, gdje su savladali Bosnu u Visokom.

Već nakon prvih 30 minuta igre bilo je jasno da će "Skauti" upisati novu pobjedu, zbog svoje izvrsne igre i lošeg domaćina, a rezultat od 10:14 s poluvremena govorio je da "Skauti" imaju karte u svojim rukama.

Tako je ostalo sve do kraja utakmice, u kojoj su izabranici Tonija Čoline uspjeli da povećaju prednost za ukupno šest golova prednosti i novu pobjedu za ostanak u utrci za naslov prvaka.

Preciznošću su prednjačili Stjepan Jozinović sa šest pogodaka, po pet su postigli Milan Vukšić i Mladen Bošković, a četiri Miloš Kos. Ante Grbavac je ponovno bio nesavladiv s 14 obrana.

Daleko najbolji u redovima Bosne bio je Almir Osmanhodžić sa sedam pogodaka.