Prva liga HB: Mladi "Skauti" bolji od Kiseljaka za kraj polusezone

U posljednjem, sedmom kolu Prve lige Herceg Bosne, Izviđač (III) je kao domaćin bio bolji od ekipe HRK Kiseljak.

Prvi dio utakmice je protekao u rezultatskoj neizvjesnosti, a mladi "Skauti" su na poluvremenu vodili rezultatom 16:14.

U drugom poluvremenu gosti iz Kiseljaka zadržavali su kakav-takav priključak do rezultata (26:24) za domaćine, a tada mladi igrači Izviđača prave seriju (4:0) i riješavaju pitanje pobjedinka u ovoj utakmici.

Na kraju je bilo 34:31 za Izviđač (III), a u redovima Izviđača dominirali su Šimić s devet i Ševo koji je postigao pogodak manje. Kod gostiju najučinkovitiji je bio Marković koji je postigao deset pogodaka.

"Skauti" su ovom pobjedom završili prvi dio sezone s omjerom (5:1) i trenutno se nalaze na drugom mjestu ljestvice Prve lige Herceg Bosne iza RK Rvacka iz Livna.

Natjecanje u Prvoj ligi Herceg Bosne se nastavlja u ožujku 2021. godine.

Poslijednja izmjena danaPonedjeljak, 14 Prosinac 2020 13:38