Proteklog vikenda polovičan uspjeh mladih "Skauta"

Proteklog vikenda mladi "Skauti" polučili su polovičan uspjeh, izabranici profesora Hercega ubilježili su pobjedu u Prvoj ligi HB, a Izviđač (2) poražen je u Prvoj ligi FBiH.

U Prvoj ligi HB Izviđač (3) je u gostima slavio protiv Delminiuma rezulatatom 25:23, poluvrijeme 12:11 za mlade "Skaute".

Jure Bubalo sa šest i Mateo Luburić s pet golova bili su najučinkovitiji kod Izviđača, a kod domaćina Škorić je bio precizan sedam puta.

U federalnoj ligi Izviđač (2) poražen je u neizvijesnoj utakmici od Radničkog u Goraždu rezultatom 25:27, poluvrijeme 14:13 za "Skaute".

Marin Alilović sa sedam i Stipe Pavlović sa šest golova najbolji kod Izviđača, a domaćina do pobjede su vodili Islamović s osam i Šahinović sa sedam golova.