Ljubušak Ivan Bulić za dva dana istrčao dvije zahtjevne utrke

Rijeka trkača ove nedjelje sastojala od čak osam utrka: utrke građama, Memorijalne utrke Milke Milinković, dm mićeg trka, maratona, polumaratona, utrke štafeta, Desetke powered by Heineken 0.0 i Erste Petice.

Svatko je mogao naći udaljenost i trasu koja mu odgovara, te se kasnije podružiti s ostalima na Gatu Karoline Riječke, gdje je organiziran zabavni i gastro program.

Ivan Bulić na zahtjevnoj Riječkoj stazi dugoj 42,2km završio kao drugi Hrvat s vremeom 2:45:44 ispred njega je bio trostruki prvak države u maratonu Robert Radojković. Ukupno je bio 4. dok je pobijedio Slovenac Matic Modic.

Noć ranije u Zadru Ivan je trčao i 2.5 km s vremenom 7:58 te za jednu sekundu izgubio prvo mjesto, piše Ljportal.com