Biciklistički klub Ljubuški u natjecateljskoj sezoni 2021. u potpunosti ostvario postavljene ciljeve

Biciklistički klub Ljubuški se na svojoj facebook stranici osvrnuo na ovogodišnju natjecateljsku sezonu koja je i službeno završila.

Osvrt prenosimo u cijelosti:

Natjecateljska sezona 2021. je i službeno završila, a mi imamo sjajne rezultate i razlog za slavlje.

Podsjetimo se da je ovo prvo pojavljivanje BK Ljubuški na natjecateljskoj sceni u BiH i da smo već u prvoj godini postavili visoke ciljeve koje smo ostvarili.

BK Ljubuški ima sada službeno:

Prvakinju BiH u XCO i XCU disciplini i osvajačica XC premijer lige BiH kategorija Mlađi kadeti – Dragana Matić

U generalnom poretku XC lige ekipno smo osvojili 7. mjesto u konkurenciji od 17. klubova.

U Master XC ligi BiH istaknuli bi Vice prvaka u kategoriji Master B Mirko Luburic

Ekipno u generalnom poretku Master XC lige smo osvojili 3. mjesto.

Ovim putem se zahvaljivamo svim natjecateljima koji su doprinjeli ovom povijesnom uspjehu kluba i vjerujemo da ćemo dogodine biti još uspješniji.