Težak poraz juniora i kadeta NK Ljubuški u Stocu

Na Gradskom stadionu u Stocu kadeti i juniori HNK Stolac, u zaostaloj utakmici 5. kola, ugostili su vršnjake iz Ljubuškog i zabilježili obje pobjede.

Kadeti su domaćina su prikazali dobru igru te slavili rezultatom 3:0.

Prvo poluvrijeme domaći igrači su bili bolji rival na terenu, ali nisu uspjeli postići pogodak. U drugom poluvremenu nastavljena je dobra igra, ali s boljom realizacijom. Mrežu gostiju je prvi zatresao Faris Bešo, a posao dovršili Ivan Raič i Filip Perić.

Juniori su lakše od očekivanog stigli do uvjerljive pobjede od 6:0.

Rezultat prvog poluvremena je bio 2:0, gdje je Petar Stanković postigao gol glavom nakon ubačaja sa strane i Kristijan Prkačin prekrasnim šutom iz slobodnog udarca, ali pravo je čudo šta su sve Stočani promašili u tom prvom dijelu igre.

Ipak, stvari su sjele na svoje mjesto u drugom poluvremenu, u kojem su Stočani postigli 4 pogotka (Petar Stanķovic x2 za njegov današnji hattrick, Danijel Perutina i Luka Obradović.

Poslijednja izmjena danaPetak, 30 Rujan 2022 08:51