Brotnjo i Ljubuški podijelili bodove

U okviru 6. kola Druge lige FBiH (skupina jug), Neum je golom Lovrića savladao Klis, Kruševo je golovima Buhača i Varee bilo bolje od Višića, dok je lider gornjevakufska Sloga s dva gola Agića i jednog Grubeše bila bolja od Turbine.

Troglav 1918 je u Prozoru rezltatom 3:0 pobjedio domaću Ram, a Kamešnica je zabilježila drugu pobjedu na svom terenu protiv sastava NK Stolac 2:0, dok je Čapljina u gostima kod Gruda bila bolja od domaćina 3:0.

U Čitluku domaće Brotnjo i Ljubuški podjelili bodove 2:2

Prskalo je u 28. minuti doveo Brotnjo u vodstvo, dok je na 2:0 povisio Valentin Ilić u 62. minuti. Deset minuta kasnije zaostatak Ljubuškog smanjio je Luka Bencun, a pogodak za izjednačenje u 82. minuti iz kaznenog udarca postigao je Nikola Granić.

U sedmom kolu HNK Brotnjo – Čitluk gostovat će u Čapljini.

HNK Brotnjo-Čitluk: Milićević, Skoko, Ivanković, Turudić, Ereiz, M. Prskalo (od 46. Sušac), Ilić, I. Prskalo, Prusina, Galić (od 73. Bencun), Beljo (od 48. Vučić).

NK Ljubuški: J. Bebek, Bošnjak, Ljubić, V. Bebek, Raspudić, Granić, Milas (od 85. Lauc), Puljić (od 60. Šimić), Brkić, Bencun, Vasilj (od 85. Mišetić).

• Neum: NK Neum – FK Klis 1:0 ( Lovrić 71’)
  • Grude: NK Grude – NK Čapljina 0:3 (Menalo 43’ Putica 71’ Kordić 75’)
  • Mostar: NK Kruševo – NK Višići 2:0 (Buhać 35’ Varea 45+1’)
  • Gornji Vakuf/Uskoplje: NK Sloga – FK Turbina 3:0 (Grubeša 62’ Agić 69’ 84’)
  • Prozor/Rama : NK Rama- NK Troglav 1918 0:3 (Vrgoč 21’ Čaćija 26’ Križan 90+2’)
  • Čitluk : NK Brotnjo – NK Ljubuški 2:2 (Prskalo 28’ Ilić 62 ‘/ Bencun 72' Granić 84')
  • Podhum, Livno: NK Kamešnica – NK Stolac 2:0 (Čeko 14' 53’)