Novi poraz nogometaša Ljubuškog

Odigrane su sve utakmice 17. kola Druge lige Federacije Bosne i Hercegovine - skupina Jug.

NK Ljubuški je ubilježio novi poraz rezultatom 1:2 protiv Turbine u Jablanici. Sloga GV/U je bila uvjerljiva protiv Brotnja sa 5:1, a siguran je bio i Klis koji je slavio protiv Rame sa 3:0.

Nakon poraza od Bjelopoljca u prethodnom kolu, Sloga se danas iskupila pred svojim navijačima i u veoma atraktivnoj utakmici slavila protiv Brotnja sa 5:1.

Posebno je u redovima domaće ekipe bio raspoložen Vahid Idrizović koji je tri puta tresao mrežu protivnika, a dva puta je pogodio i Franjo Posavac. Gol za goste djelo je Marina Sabljića.

Treba istaći i to da je Brotnjo veći dio susreta igrao sa igračem manje pošto je u prvom poluvremenu crveni karton dobio Danijel Karačić nakon starta nad Arminom Abazovićem.

Klis iz Buturović polja nije imao nikakvih problema na gostovanju protiv Rame, te je stigao do pobjede rezultatom od 3:0.

Golove za pobjedničku ekipu postigli su Jahić, Kudra i Kozić. Ovo je Klisu bila četvrta pobjeda od isto toliko susreta u nastavku sezone tako da sada imaju dva boda više od Čapljine koja je na domaćem terenu protiv Gruda odigrala samo 1:1.

Do pobjede je danas stigao i Troglav koji je bio bolji od Višića, a strijelci su bili Tomislav Koprčina i Denis Križan.