Miro Jerković, trener Boksačkog kluba Ljubuški o pripremama [audio]

Prošla godina ostat će dugo u sjećanju trenerima i članovima boksačkog kluba Ljubuški, prije svega po ostvarenim rezultatima.

Naime, na državnom prvenstvu za mlađe uzraste na Sokocu Ljubušaci su osvojili čak četiri prva mjesta.

U kategoriji do 52 kg prvo mjesto osvojio je Leon Vranješ. U kategoriji do 56 kg prvo mjesto osvojio je Darko Boras. U kategoriji do 66 kg prvo mjesto osvojio je Marko Brkić, a boksačica Nikolina Paradžik u kategoriji do 75 kg osvojila je također prvo mjesto.

Kako je to rezultat koji obvezuje u klubu su odlučili s pripremama krenuti odmah poslije Nove godine.

Treneri Miro Jerković i Željko Vukšić koriste svaki slobodni termin kako bi se što bolje pripremili za obveze koje ih očekuju na raznim natjecanjima, a ima ih dosta.

O nastupima i pripremama kluba razgovarali smo s trenerom Mirom Jerkovićem u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom gdje su boksači i boksačice odrađivali redoviti trening u teretani i na tribinama.

Poslijednja izmjena danaPonedjeljak, 17 Siječanj 2022 13:20