Učenici 3. razreda OŠ "IBM" posjetili Knjižnicu Ljubuški [foto]
Danas su Knjižnicu Ljubuški, u okviru akcije „Čitaj i ti“, kolektivno, u pratnji učiteljica, posjetili učenici trećih razreda osnovne škole Ivane Brlić Mažuranić Humac-Gračine, uključujući i područne odjele.
- Objavljeno u Knjižnica