DIA Grupa d.o.o. Ljubuški [oglas za posao]

DIA Grupa d.o.o. Ljubuški raspisuje oglas za posao, a u prilogu možete pogledati koji su uvjeti potrebni za radno mjesto u ovoj agenciji.

DIA Grupa d.o.o. Ljubuški, raspisuje

OGLAS

za slijedeće radno mjesto

Certificirani računovođa/knjigovođa - 1 izvršitelj

Opis posla:

Knjiženje i kontrola bankovnih izvoda

Knjiženje i kontrola ulaznih i izlaznih računa, kompenzacija putnih naloga, plaća

Usklađivanje kartica kupaca i dobavljača

Usklađivanje financijskih i robnih izvještaja

Izradu mjesečnog bilanca stanja i bilanca uspjeha

Suradnja sa bankama i drugim financijskim institucijama

Praćenje računovodstvenih, financijskih, poreznih i drugih propisa, procedura i standarda

Sve druge aktivnosti koje spadaju pod posao računovođe

 Uvjeti:

VSS - diplomirani ekonomist

Minimalno 2 godine iskustva u odjelu računovodstva i financija

Sposobnost samostalnog rješavanja problema

Želju za daljnjim učenjem i usavršavanjem

Vozačku dozvolu B kategorije

poznavanje engleskog jezika

poznavanje rada na računalu

 Nudimo:

Ugovor o radu na određeno/neodređeno vrijeme

Plaća i ostale naknade po dogovoru

Mjesto rada: Ljubuški

Prijave slati putem e-mail adrese:

Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Oglas ostaje otvoren 15 (petnaest) dana, od dana objave oglasa.