OŠ Marka Marulića proslavila 74. rođendan [FOTO]

Osnovna škola Marka Marulića u Ljubuškom prigodnim programom proslavila je svoj 74. rođendan.

 "Bili smo oduševljeni vidjeti koliko su učenici uložili truda i kreativnosti u svoje priredbe. Ponosni smo na njih i radujemo se što smo dio njihovog obrazovnog putovanja.

Hvala svim našim vrijednim učiteljima koji su pripremali priredbe, stručnom osoblju i roditeljima koji nas podržavaju u našim nastojanjima da stvorimo inspirativno okruženje za učenje i razvoj naših učenika. Bez njihove predanosti i podrške, naša škola ne bi bila ista.

Svi zajedno obilježili smo Dan škole s puno veselja i ponosa. Ova svečanost još jednom je potvrdila da smo zajednica koja njeguje vrijednosti znanja, kreativnosti i međusobnog poštovanja. Nastavit ćemo raditi s istim elanom i predanošću kako bismo pružili najbolje obrazovanje našim učenicima i pripremili ih za budućnost", poručili su iz ove škole. 

 
index Instagram400x230 youtube