Nakon poraza u Metkoviću, Izviđač u drugoj pripremnoj utakmici nadigrao Lovćen

U drugoj pripremnoj utakmici, uoči prve utakmice četvrtzavršnice Kupa BiH rukometaši Izviđača su u Gradskoj športskoj dvorani Ljubuški ugostili Lovćen s Cetinja.

Nakon minimalnih poraza od Metković Mehanike (27:26), momčad Tonija Čoline svladala je Lovćen rezultatom (34:26).

Crnogorci su izvrsno odigrali prvih trideset minuta u Ljubuškom te vodili (15:13).

U nastavku utakmice puno bolja igra Izviđača, a gosti su ostali bez snage i ideje u fazi napada.

Mlada momčad Izviđača je to iskoristila i došla do sigurne pobjede.

RK Izviđač CO: Grbavac (1 obrana), Mandić (9 obrana), Herceg (1 obrana), Vukšić 3/1, D. Alilović 7, Kos 2, M. Alilović, Jozinović 5, Šoljić 3, Miličević 3/1, Pavlović, Buntić 2/1, Muhović 1, Bebek 1, Mišetić, Maretić, Bubalo 6, Lukenda 1. Trener: Toni Čolina.

RK Lovćen: Borilović (2 obrane), Borozan (2 obrane), Bulajić 1/1, Poje, Vukičević 2, Lakičević 2, Latković 6/1, Mrvaljević 4, Pajović, Pejović, Perišić 1, M. Stanojević, R. Stanojević 4, Vujović, Tomanović, Ankersen 5/2, Beloica 1. Trener: Duško Milić.

U subotu će „Skauti“ odigrati svoju treću pripremnu utakmicu u Trebinju protiv Leotara, a već idući vikend ih očekuje prva utakmica četvrtzavršnice Kupa BiH protiv RK Gračanice u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom.