Službeni Glasnik (12) AGRAM MNL-a MZ-a Grada Ljubuškog

Temeljem Propozicija natjecanja Agram 18. MNL MZ Grada Ljubuškog, te Propozicija natjecanja Agram 11. MNL MZ Grada Ljubuškog igrača do 16. godina starosti, Povjerenik natjecanja u prvom stupnju registrira sve utakmice odigrane, 3.8. 2022. godine postignutim rezultatom.

11. LIGA IGRAČA DO 16 GODINA STAROSTI

SKUPINA (B)

  1. CERNO/MILETINA/MOSTARSKA VRATA - PREGRAĐE  1:2 (0:0), Strijelci: (1:0, Karlo Dragičević 16'), (1:1, Luka Petrović 26'), (1:2, Marin Zovak 28').

LJESTVICA SKUPINE (B)

R.B.

EKIPA

UT

SKOR (P/N/P)

GOL RAZLIKA

BODOVI

1.

PREGRAĐE

4

3:0:1

15:8

9

2.

VELJACI

3

2:1:0

12:4

7

3.

VAŠAROVIĆI

3

2:0:1

6:5

6

4.

CERNO/M./M.V.

3

0:1:2

3:6

1

5.

RADIŠIĆI

3

0:0:3

3:16

0

Strijelci (Liga mladih)

Redni broj

Ime i Prezime

Momčad

Broj golova

Ukupno

1.

Mihael Mandić

Har./Hraš.

4,

4

2.

Mate Radišići

Humac (2)

1,5,

6

3.

Josip Radišić

Humac (2)

1,

1

4.

Ante (Jadranko) Bošnjak

Studenci

2,1

3

5.

Leon Zeljković

Studenci

1,1,

2

6.

Luka Matijašević

Vašarovići

1,

1

7.

Ivano Roso

Vašarovići

1,1,

2

8

Petar Zlopaša

Radišići

1,

1

9.

Krešo Granić

Pregrađe

7,

7

10.

Luka Vasilj

Pregrađe

1,

1

11

Matej Granić

Pregrađe

1,

1

12.

Vlado Bokšič

Radišići

1,

1

13.

Marko Dodig

Har./Hraš.

1,

1

14.

Petar Zadro

Vojnići

1,1,

2

15.

Josip Rupčić

Har./Hraš.

1,

1

16.

Ivan Zadro

Har./Hraš.

1,

1

17.

Branimir Čavara

Ljubuški

2,

2

18.

Ivan Kraljević

Ljubuški

1,2,

3

19.

Dominik Šuvak

Ljubuški

1,3,

4

20.

Matijas Antunović

Ljubuški

2,

2

21.

Drago Grubišić

Humac (2)

1,1,

2

22.

Luka Petrović 

Pregrađe

1,1,

2

23.

Dorijan Bošnjak

Pregrađe

1,

1

24.

Luka Matijašević

Vašarovići

1,

1

25.

Lovro Majić

Cerno/M./M.V.

1,

1

26.

David Prusina

Veljaci

1,1,1,

3

27.

Blaž Bebek

Veljaci

1,

1

28.

Zvonimir Vučić

Cerno/M./M.V.

1,

1

29.

David Herceg

Ljubuški

2,

2

30.

Marko Dodig

Ljubuški

1,1,

2

31.

Domagoj Alilović

Studenci

1,

1

32.

Marko Perić

Studeci

1,

1

33.

Josip Mišetić

Veljaci

2,3,

5

34.

Marin Zovak

Pregrađe

2,

2

35.

Ante Vegar

Vašarovići

2,

2

36.

Ante Markić

Radišići

1,

1

37.

Domagoj Šiljeg

Humac (2)

2,

2

38.

Ivano Jelavić

Vojnići

1,

1

39.

Kristija Mucić

Vojnići

1,

1

40.

Ivan Mlinarević

Humac (2)

1,

1

41.

Marko Čuljak

Veljaci

2,

2

42.

Karlo Dragičević

Cerno/M./M.V.

1,

1

43.

Marin Zovak

Pregrađe

1,

1

Žuti kartoni (mladi)

Redni broj

Ime i Prezime

Momčad

Žuti kartoni

Ukupno

1.

Florijan Grbavac

Humac (2)

1,

1

2.

Zvonimir Vučić

Cerno/M./M.V.

1,

1

3.

Ivan Matijašević

Vašarovići

1,

1

4.

Karlo Dragičević

Cerno/M./M.V.

1,1,

2

5.

Ivan Zadro

Har./Hraš.

1,

1

6.

Ivan Mlinarević

Humac (2)

1,

1

7.

Josip Mišetić

Veljaci

1,

1

8.

Anđelo Mucić

Vojnići

1,1,

2

9.

Ivano Jalavić

Vojnići

1,

1

10.

Kristijan Mucić

Vojnići

1,

1

11.

Ante (Jadranko) Bošnjak

Studenci

1,

1

12.

Vlado Bokšić

Radišići

1,

1

13.

Krešo Medić

Radišići

1,

1

14.

Toma Tolj

Humac (2)

1,

1

15.

Ivan Luburić

Studenci

1,

1

16.

Branimir Čavara

Ljubuški

1,

1

18 . MNL MZ GRADA LJUBUŠKOG

SKUPINA (C)

  1. LISICE - PREGRAĐE  1:4 (1:2), Strijelci: (1:0, Mateo Kraljević 5'), (1:1, Miljenko Bošnjak 7'), (1:2, Mislav Ramljak 19'), (1:3, Marko Bošnjak 28'), (1:4, Marin Vidović 39').
  2. HUMAC (2) – CERNO/MILETINA/CRNOPOD 2:9 (0:5), Strijelci: (0:1, Viktor Vučić 3'),  (0:1, Viktor Vučić 5'), (0:3, Zvonimir Vučić 13'), (0:4, Zvonimir Vučić 14'), (0:5, Karlo Dragičević 16'), (0:6, Franjo Vučić 24'), (0:7, Franjo Vučić 27'), (1:7, Drago Grubišić 30'), (2:7, Dado Mucić 34'), (2:8, Zvonimir Vučić 39'), (2:9, Dominik Pavić – autogol 40').

LJESTVICA SKUPINE (C)

R.B.

EKIPA

UT

SKOR (P/N/P)

GOL RAZLIKA

BODOVI

1.

PREGRAĐE

3

3:0:0

24:4

9

2.

CERNO/M./C.

3

2:0:1

17:10

6

3.

LISICE

3

1:0:2

16:11

3

4.

HUMAC (2)

3

0:0:3

4:36

0

*Ekipa Pregrađa se direktno plasirala u četvrtzavršnicu turnira,a ekipe Cerno/M./C. i Lisice igraju utakmice doigravanja (baraža) prema utvrđenom rasporedu.

Strijelci (Liga seniora)

Redni broj

Ime i Prezime

Momčad

Broj golova

Ukupno

1.

Mladen Mlinarević

Humac (1)

1,1,

2

2.

Dominik Herceg

Prolog

1,

1

3.

Mate Herceg

Prolog

3,2,

5

4.

Josip Govorko

Prolog

1,

1

5.

Ante Mušan

Vašarovići/Grab

1,3,2,

6

6.

Pero Puljić

Vašarovići/Grab

1,1,

2

7.

Andrej Nosić

Radišići

2,

2

8.

Ante Granić

Vašarovići/Grab

1,

1

9.

Mate Marinović

Vašarovići/Grab

2,

2

10.

Alen Mušan

Vašarovići/Grab

2,

2

11.

Nikola Jurković

Studenci

2,2,2,

6

12.

Ivan Raguž

Ljubuški

3,

3

13.

Veselko Vištica

Ljubuški

2,2,1,

5

14.

Marin Barišić

Studenci

1,1,

2

15.

Ante Barišić

Studenci

1,1,

2

16.

Ivan (Zdenko) Grbavac

Šipovača/Voj.

2,1,

3

17.

Matej Živkušić

Šipovača/Voj.

1,1,

2

18.

Vinko Ševo

Grljevići

1,

1

19.

Miljenko Bošnjak

Pregrađe

3,4,1,

8

20.

Filip Bebek

Pregrađe

1,1,

2

21.

Dominik Šiljeg

Lisice

5,1,

6

22.

Jozo Bilić

Lisice

3,3,

6

23.

Andrija Bilić

Lisice

3,

3

24.

Damir Petrušić

Crveni Grm

1,

1

25.

Luka Herceg

Crveni Grm

1,1,

2

26.

Ivan Bubalo

Stubica/Z./B.

4,2,

6

27.

Frane Jurković

Stubica/Z./B.

1,2,

3

28.

Ilija Mišetić

Veljaci

1,2,

3

29.

Drago Babić

Vitina/Otok

1,

1

30.

Nikola Granić

Teskera

1,

1

31.

Marko Šunjić

Radišići

2,1,

3

32.

Andrej Nosić

Radišići

1,

1

33.

Martin Šuta

Radišići

1,

1

34.

Adrian Herceg

Prolog

1,

1

35.

Ivan Herceg

Prolog

1,

1

36.

Mario Herceg

Prolog

1,

1

37.

Ivan (Vjekoslav) Grbavac

Šipovača/Vojnići

1,

1

38.

Hrvoje Brkić

Studenci

2,

2

39.

Marko Čuljak

Ljubuški

1,

1

40.

Marin Vidović

Pregrađe

5,1,

6

41.

Ljubo Ramljak

Pregrađe

1,

1

42.

Matej Šarac

Pregrađe

3,

3

43.

Tomislav Primorac

Pregrađe

1,

1

44.

Tomislav Vidović

Pregrađe

1,

1

45.

Antonio Vučić

Cerno/M./C.

1,

1

46.

Tomislav Vučić

Cerno/M/.C.

4,

4

47.

Zvonimir Vučić

Cerno/M./C.

1,2,

3

48.

Tomislav Dodih

Stubica/Z./B.

1,

1

49.

Dragan Jelavić

Veljaci

1,

1

50.

Mate Pehar

Humac (1)

1,2,

3

51.

Ivan Matijašević

Vašarovići/Grab

1,

1

52.

Marin Brkić

Studenci

2,

2

53.

Josip Čolak

Grljevići

1,

1

54.

Rade Petković

Studenci

2,

2

55.

Stipe Zadro

Grljevići

1,

1

56.

Blaž Lauc

Studenci

1,

1

57.

Drago Jelavić

Teskera

3,

3

58.

Mile Zelić

Teskera

1,

1

59.

Tomislav Bezer

Teskera

1,

1

60.

Domagoj Petrović

Humac (1)

1,

1

61.

Gabriel Sabljić

Humac (1)

1,

1

62.

Mateo Kraljević

Lisice

1,

1

63.

Mislav Ramljak

Pregrađe

1,

1

64.

Marko Bošnjak

Pregrađe

1,

1

65.

Viktor Vučić

Cerno/M./C.

2,

2

66.

Karlo Dragičević

Cerno/M./C.

1,

1

67.

Franjo Vučić

Cerno/M./C.

2,

2

68.

Drago Grubišić

Humac (2)

1,

1

69.

Dominik Pavić

Humac (2)

1,

1

70.

Dado Mucić

Humac (2)

1,

1

Žuti kartoni (seniori)

Redni broj

Ime i Prezime

Momčad

Žuti kartoni

Ukupno

1.

Mario Herceg

Prolog

1,

1

2.

Marko Šunjić

Radišići

1,

1

3.

Veselko Vištica

Ljubuški

1,1,

2

4.

Nikola Jurković

Studenci

1,

1

5.

Stjepan Kordić

Grljevići

1,

1

6.

Filip Bebek

Pregrađe

1,

1

7.

Ivan Bubalo

Stubica/Z./B.

1,

1

8.

Tomislav Dodig

Stubica/Z./B.

1,

1

9.

Ante Ilić

Stubica/Z./B.

1,

1

10.

Kristijan Boras

Vitina/Otok

1,

1

11.

Ivan Matić

Veljaci

1,

1

12.

Josip Vištica

Veljaci

1,

1

13.

Dominik Herceg

Prolog

1,

1

13.

Alen Mušan

Vašarovići/Grab

1,

1

14.

Josip Govorko

Prolog

1,1,

2

15.

Ante Mušan

Vašarovići/Grab

1,

1

16.

Drago Jelavić

Teskera

1,

1

17.

Ivan Herceg

Prolog

1,

1

18.

Mate Herceg

Prolog

1,

1

19.

Ivica Živkušić

Šipovača/Vojnići

1,

1

20.

Ivan (Vjekoslav) Grbavac

Šipovača/Vojnići

1,

1

21.

Ivan (Zdenko) Grbavac

Šipovača/Vojnići

1,

1

22.

Marin Barišić

Studenci

1,

1

23.

Stipe Zadro

Grljevići

1,

1

24.

Luka Kraljević

Lisice

1,

1

25.

Josip Stjepanović

Crveni Grm

1,

1

26.

Ivan Raguž

Ljubuški

1,

1

Raspored utakmica u četvrtak, 4. kolovoza 2022. godine

R.B.

KOLO

SKUPINA

PAR

EKIPE

DATUM/SAT

41.

5

A(16)

A4

A2

STUDENCI

HUMAC (2)

4.8.

19:30

42.

5

A(16)

A5

A1

HARDOMILJE/H.

LJUBUŠKI

4.8.

20:15

43.

3

D(S)

D2

D4

VITINA/OTOK

STUBICA/Z./B.

4.8.

21:00

44.

3

D(S)

D3

D1

VELJACI

CRVENI GRM

4.8.

22:00

Povjerenik natjecanja AGRAM MNL-a MZ-a Grada Ljubuškog

Poslijednja izmjena danaČetvrtak, 04 Kolovoz 2022 21:14
 
index Instagram400x230 youtube