"Central" 16. MNL MZ: Vitina - Grljevići 2:1 (1:1) [foto]

Drugu utakmicu večeri 16. MNL MZ Grada Ljubuškog odigrali su u susjedskom derbiju Vitina i Grljevići.

Prvo poluvrijeme je završilo miroljubivo, rezultatom 1:1, a pogodke su postigli Ante Pavlak u prvoj minuti za Vitinu, dok je Stipe Zadro izjednačio u 11. minuti utakmice. Drugo poluvrijeme je bolje otvorila Vitina i pogodkom F.Babića u 28. minuti susreta dolaze do prednosti u susretu, a na kraju se ispostavilo da je to i konačan rezultat ove utakmice.

VITINA - GRLJEVIĆI 2:1 (1:1)

Vitina: B.Zadro, M.Bojka, K.Boras, F.Babić, A.Biško, D.Bojka, M.Pavlak, A.Pavlak,N.Babić, A.Jurič.

Grljevići: J.Čolak, S.Zadro, M.Čolak, J.Ševo, M.Kordić, K.Kordić, M.Čolak, V.Ševo, D.Čolak.

Strijelci: (1:0, A.Pavlak 1. min.), (1:1, S.Zdaro 11. min), (2:1,F.Babić 28 min.)