Nogometaši Ljubuškog pobijedili Grude s 3-0

Nogometaši Ljubuškog su u nedjelju na svom stadionu na Babovcu pobijedili Grude rezultatom 3-0.

Ljubušaci su poveli već u 3 minuti golom Luke Bencuna, a do kraja poluvremena na 2-0 povisio je kametan Nikola Granić.

Otvaranje drugog poluvremena je donijelo još jedan gol, u 49. minuti zabio je Marin Brkić za 3-0, a to je ujedno bio i konačan rezultat utakmice.

Trener NK Ljubuški Damir Vučić nakon utakmice je za Radio Ljubuški izjavio kako su nakon dugo vremena bili kompletni s igračkim kadrom.

U ovoj utakmici smo naplatili sve ono propušteno u prva četiri kola, u kojima igra nije bila loša, no nedostajalo je sportske sreće. Drago mi je da smo stabilizirali igrački kadar, imamo mladu momčad kojoj treba vremena, ali u ovoj utakmici su ovi momci pokazali da mogu pružiti što se očekuje od njih, odnosno da imaju kvalitetu i da mogu odgovoriti izazovima igranja Druge lige“, prokomentirao je Vučić.