Logo
Ispiši ovu stranicu

Pobjedom nad momčadi Međugorja mladi “Skauti” nastavili pobjednički niz

Rukometaši Izviđača CO II pobjedom nad momčadi HRK Međugorje u sklopu 23. kola 1.lige F BiH – skupina Jug u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom nastavili su pobjednički niz.

Izabranici Ivana Džolića ovom su se pobjedom, tri kola prije kraja prvenstva, „popeli“ se na drugo mjesto na tablici s lijepom prilikom da se tu zadrže do kraja natjecanja.

Utakmicu s momčadi Međugorja mladi rukometaši RK Izviđač CO 2 su rutinski odradili. Na koncu prvog poluvremena imali su dvoznamenkaste prednosti (17:7) da bi u drugom dijelu, drugog poluvremena, „spustili gas“ tako da je momčad Međugorja uspjela ublažiti poraz (32:24).

Momčad Izviđača do pobjede predvodili su Nikola Majić sa sedam pogodaka, a po četiri su postigli Patrik Pavičić i Matej Šimić.

Kod momčadi Međugorja najviše pogodaka postigao je Luka Martinović osam te Marin Božić pet.

U sljedećem 24. kolu Izviđač gostuje u Vogošći gdje će odmjeriti snage s momčadi RK Vogošća 2.

Federalna liga BiH – skupina Jug, sezona 2021/2022. – 23. kolo.
Ljubuški, 07.05.2022. u 16:30 sati.

RK Izviđač Central osiguranje II – HRK Međugorje 32:24 (17:7)

Ljubuški, Gradska športska dvorana, gledatelja 100.
Suci: Ivica Jukić (Posušje) i Krunoslav Zlopaša (Mostar).
Nadzornik: Milenko Turudić (Mostar).

RK Izviđač CO II: Šumelj, Majić, Jelčić, Bubalo 1, Ševo 2, Pavičić 4, Luburić 1, Dodig, M. Dedić 2, Šimić 4, Škrobo 2, Miličević 3, Čuvalo 3, Pehar 3, Bošnjak.
Trener: Ivan Džolić.

HRK Međugorje: Šunjić 3, Čilić 1, Knezović, Martinović 8, Barbarić 2, Rozić, Ćorić, Bevanda, Božić 5, Primorac 2.
Trener: Ivan Stojić.