Logo
Ispiši ovu stranicu

"Central" 16. MNL MZ Grada Ljubuškog: Grab - Ljubuški II 0:1 (0:0) [foto&video]

Seniorska, "Central" 16. MNL MZ Grada Ljubuškog došla je do skupine "D", u kojoj se također igraju utakmice prvog kola, a u prvoj utakmici iz te skupine sastali su se ekipe MZ Grab i Ljubuški II.

Prvo poluvrijeme je proteklo u ispitivanju snaga, uz nekoliko prigoda s obje strane ali bez pogodaka. Ljubuški II je došao do prednosti u 27. minuti pogodkom Marka Čuljka. Nakon toga Marko Čuljak je zaradio drug žuti karton, te je ekipa iz Graba imala igrača više dvije minute, ali nije ostvarila rezultatsku prednost zbog toga.Završilo je pobjedom Ljubuškog II rezultatom 1:0.

GRAB - LJUBUŠKI II 0:1 (0:0)

GRAB:A.Miličević, F,Nosić, I.Vukojević, A.Mušan, M.Marinović, N.Hrstić, D.Bebek, B.Markotić, L.Mušan, S.Skoko, D.Kolak.

LJUBUŠKI II: I. DŽolić, M.Pehar, F.Šaravanja, M.Herceg, J.Herceg, m.Čuljak, J.Ravenni, A.Vrdoljak, J.Bubalo.

Strijelci: (0:1, Marko Čuljak 27. min.)