Logo
Ispiši ovu stranicu

Brkić/Escobar imali meč loptu za četvrtfinale

Tomislav Brkić i Gonzalo Escobar su završili natjecanje na Australian Openu u osmini finala.

Naš najbolji tenisač u paru i Ekvadorac su odlično počeli meč protiv domaćih predstavnika Rinkyja Hijikate i Jasona Kublera, napravili su dva breaka i prvi set riješili u svoju korist rezultatom 6:1.

U drugom setu oba para su izgubila po jedan servis, te su morali igrati tie-break. U tie-breaku Brkić i Escobar su imali i meč-loptu na 8:7, no nisu uspjeli privesti meč kraju. Australci su dobili naredna tri poena i tie-break riješili u svoju korist sa 10:8 i izjednačili na 1:1 u setovima.

U posljednjem setu viđen je samo jedan break, a napravili su ga Hijikata i Kubler, te su na kraju slavili sa 1:6, 7:6(8), 6:4 i prošli u četvrtfinale gdje će igrati protiv prvih nositelja Wesleyja Koolhofa i Neala Skupskog.

Sva prava pridržana © www.iks-portal.info 2019. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača!